22 października 2015

Oferta pracy – ELEKTROMONTER Rozdzielni Elektrycznych

Opis stanowiska:

Montaż rozdzielnic i szaf sterowniczych.

Wymagania:

– wykształcenie zawodowe elektryczne,
– znajomość schematów elektrycznych (warunek konieczny),
– umiejętność pracy w zespole, staranność i zorganizowanie.

Oferujemy:

–  ciekawą i pełną wyzwań pracę w renomowanej firmie,
–  stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
–  możliwość rozwoju zawodowego,
–  pracę w zgranym i doświadczonym zespole.

Aby wysłać swoje CV można skorzystać z naszego formularza który znajduje się pod adresem:

KARO ELEKTRO  (hurtownia elektrotechniczna, elektryczna) to firma, która od 1990r. specjalizuje się w sprzedaży materiałów elektrotechnicznych na terenie całego kraju. W 2002 roku firma wstąpiła do sieci polskich hurtowni elektrycznych EL-PLUS.

Obsługujemy klientów indywidualnych i hurtowych. Dostarczamy towar na wskazany adres. W naszej ofercie znajdziecie Państwo asortyment  największych producentów branży elektrycznej.