19 października 2015

Oferta pracy – Sprzedawca / Oferent

Opis stanowiska:

–  Przygotowywanie ofert handlowych dla klientów
–  Aktywna współpraca z działem sprzedaży
–  Zapewnienie klientom firmy doradztwa technicznego
–  Utrzymywanie dobrych relacji z klientami

Wymagania:

–  Wykształcenie min. średnie techniczne
–  Doświadczenie w branży elektrotechnicznej
–  Umiejętność praktycznego zastosowania technik sprzedaży i negocjacji
–  Bardzo dobra obsługa komputera
–  Znajomość języka angielskiego mile widziana
–  Umiejętność organizowania pracy własnej
–  Wysokie umiejętności interpersonalne

Oferujemy:

–  Ciekawą i pełną wyzwań pracę w renomowanej firmie
–  Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
–  Możliwość rozwoju zawodowego
–  Pracę w zgranym i doświadczonym zespole
–  Prywatną opiekę medyczną

Aby wysłać swoje CV można skorzystać z naszego formularza który znajduje się pod adresem:

KARO ELEKTRO  (hurtownia elektrotechniczna, elektryczna) to firma, która od 1990r. specjalizuje się w sprzedaży materiałów elektrotechnicznych na terenie całego kraju. W 2002 roku firma wstąpiła do sieci polskich hurtowni elektrycznych EL-PLUS.
Obsługujemy klientów indywidualnych i hurtowych. Dostarczamy towar na wskazany adres. W naszej ofercie znajdziecie Państwo asortyment  największych producentów branży elektrycznej.