O firmie

Przedsiębiorstwo Handlowo – Produkcyjno – Usługowe KARO (hurtownia elektrotechniczna, elektryczna) to firma, która od 1990r. specjalizuje się w sprzedaży materiałów elektrotechnicznych na terenie całego kraju.

W 2009 r została powołana sp. z o.o. i nadana nowa nazwa KARO ELEKTRO. Jesteśmy jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w tej branży w regionie (województwo Śląskie i Małopolskie).

Posiadamy samodzielne oddziały, przedstawicieli handlowych dzięki czemu nasza obecność na rynku jest widoczna. Z naszych usług korzystają firmy budowlane, montażowe, elektryczne a także odbiorcy prywatni.

W 2002 roku firma wstąpiła do sieci polskich hurtowni elektrycznych EL-PLUS.

Z dniem 1 października 2021 roku KARO ELEKTRO sp. z o.o. sp.k. została przekształcona w KARO ELEKTRO PLUS Sp. z o.o. .

Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i hurtowych, korzystamy z usług firm kurierskich jak również dysponujemy własnym transportem. Dostarczamy towar pod wskazany adres. W naszej ofercie znajdziecie Państwo asortyment takich producentów jak min:.

LEGRAND, BITNER, SCHNEIDER, HAGER, PHILIPS, KANLUX, GTV, KONTAKT SIMON, ETI, NKT CABLES, F&F i wiele innych.

Nasza Polityka Prywatności jest zgodna z przepisami wynikającymi z  art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w skrócie RODO.