Jeżeli chcesz wysłać do nas swoje CV skorzystaj z poniższego formularza. Prosimy o wysłanie CV w formacie PDF.

Wybierz i umieść wybraną klauzulę zgody na swoim CV – bez tego nie będziemy mogli skontaktować się z Tobą. (Dbanie o dane osobowe jest też w Twoim interesie).

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez KARO ELEKTRO Sp. z o.o. Sp. k. zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV na potrzeby prowadzonej rekrutacji. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV i wykorzystanie go w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez KARO ELEKTRO Sp. z o.o. Sp k. zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych."

Warto wiedzieć, że:

- Karo Elektro Sp. z o. o. Sp. k. stanie się administratorem podanych w CV danych osobowych;
- siedziba naszej firmy mieści się w Bielsku – Białej przy ul. Legionów 93;
- dane w CV podajesz dobrowolnie, a jeśli nie podasz informacji, które pozwolą na ocenę Twojej kandydatury i kontakt z Tobą, nie będziemy mogli brać Twojego CV pod uwagę;
- dostęp do Twoich danych będą mieli tylko upoważnieni przez nas pracownicy, którzy zajmują się rekrutacją;
- po zakończeniu rekrutacji przesłane CV usuwamy;
- dbamy o ochronę Twoich danych osobowych, a Ty masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych nie jest zgodne z przepisami RODO - ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
- masz też prawo dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania i usunięcia;
- jeśli zechcesz, w każdym momencie możesz odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych.

Karo elektro - formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu oraz załączonym CV na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez KARO ELEKTRO Sp. z o.o. Sp. k. zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu oraz załączonym CV na potrzeby prowadzonej rekrutacji. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV i wykorzystanie go w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez KARO ELEKTRO Sp. z o.o. Sp k. zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.